Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

JGL

Cypriana Bazylika 17, 98-200 Sieradz

Tel: 601-950-888

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Operator wózka widłowego kurs | http://www.jgl.pl/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-01-17

Starałeś się o pracę magazyniera, jednak jej nie dostałeś? Przyjęli kogoś, kto miał uprawnienia na wózki jezdniowe? Niestety, jest to jeden z wymogów i przedsiębiorcy raczej nie zdecydują się na przyjęcie na tę funkcję kogoś bez takich umiejętności. Na szczęście takie ogłoszenia zamieszczane są dość często, a Ty w międzyczasie możesz sobie taki kurs zrobić. Najlepiej jest zapisać się na kategorię I WJO, gdyż kończąc taki kurs, możesz pracować jako operator wózka widłowego w dowolnym zakładzie, hurtowni czy magazynie.

Kursy takie organizuje przedsiębiorstwo szkoleniowe z linku jgl.pl działające w każdej większej miejscowości, zatem nie ważne, skąd jesteś, z pewnością uda Ci się zapisać na szkolenie. Kurs na wózki jezdniowe specjalistyczne wymaga:

  • odbycia 44-godzinnego kursu,
  • wniesienia stosownej opłaty za kurs i egzamin,
  • złożenia egzaminu teoretycznego i praktycznego przed komisją z Urzędu Dozoru Technicznego honorowanego w całej Europie.

Kursy praktyczne odbywają się na nowoczesnych wózkach renomowanych światowych producentów takich między innymi jak: Manitou, Bobcat, Toyota czy Merlo.

Operator wózka widłowego kurs | http://www.jgl.pl/


Firmy znajdujące się niedaleko

Travicom.PL

Miasto i adres:
Dobroń, Sienkiewicza 46

Dane firmy

Xfelgi.pl

Miasto i adres:
Poniatów, Piotrkowska 4C

Dane firmy

AUTOCOMPLEX 24H

Miasto i adres:
Łódź, Rzgowska 343

Dane firmy