Wejdź na wyższy poziom
marketingu internetowego

Ośrodek Szkoleń Systemowych

H.Siemiradzkiego 17, 31-137 Kraków

Tel: 608 349 553

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Szkolenia w psychoterapii - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-03-25

Oferta szkoleniowa Ośrodka Szkoleń Systemowych jest nowoczesna i dopasowana do aktualnych potrzeb rynku. Właściciele firmy na bieżąco wprowadzają różnego rodzaju innowacje, dzięki którym klienci mają szansę  otrzymywać rzetelną wiedzę. 

Aby zapisać się na jedno z wybranych szkoleń, należy zgłosić taką chęć poprzez kontakt telefoniczny lub wypełniając odpowiedni formularz dostępny na stronie internetowej. Tam też zamieszczony jest aktualny cennik, z którym warto się zapoznać. 

Proponowane szkolenia w psychoterapii obejmują bardzo duży zakres materiału. Z tego właśnie powodu trwają one nawet cztery lata. Kursanci zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną, która w przyszłości pozwoli im samym pracować ze swoimi pacjentami. Każdej osobie wystawiane są stosowne zaświadczenia i certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia. Małe grupy dają szansę na wspólną interakcję i aktywną pracę na każdych zajęciach. Jest to niezwykle istotne w procesie zdobywania doświadczenia i umiejętności z dziedziny psychoterapii.

Szkolenia w psychoterapii


Firmy znajdujące się niedaleko

Stalgar

Miasto i adres:
Kraków, Siewna 21C

Dane firmy

PPHU "BU-MOR"

Miasto i adres:
Oświęcim, Zagrodowa 67

Dane firmy

Zakład Produkcyjno-Handlowy "Erna"

Miasto i adres:
Wielogłowy, Wielopole 86

Dane firmy